29.06.2006
Скачати в інших форматах:

Форма звершення публічного визнання віри (охрещеними кандидатами на конфірмацію)

[Прилюдне визнання віри переважно відбувається після проповідування Слова. Вибрані церковною радою кандидати на конфірмацію стоять біля купелі хрещення. Після прилюдного визнання віри може святкуватись Тайна вечеря.]

 

Любі браття і сестри в нашому Господі Ісусі Христі,

 

Ви стали тут перед Богом і Його святою общиною, щоб підтвердити ваше хрещення, визнати вашу віру і таким чином отримати дозвіл на участь в Тайній вечері Господа Ісуса Христа. Тож дайте чесну відповідь на наступні питання:

 

По-перше:

Чи вірите ви в Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, і в Ісуса Христа, Його Єдинородного Сина, нашого Господа, і в Святого Духа, як в Триєдиного Бога вашого хрещення?

 

По-друге:

Чи визнаєте ви, що вчення Старого і Нового Завіту, яке викладене в Апостольському віросповіданні і тут в Христовій церкві проповідується, є повним і правильним вченням про спасіння? І чи обіцяєте ви, з милості Божої, до останнього подиху дотримуватись сповідання цього вчення?

 

По-третє:

Чи приймаєте ви обітницю і обов’язок Божого завіту благодаті, знаком і печаттю якого є ваше хрещення? Тепер ви просите дозволу, щоб приступити до Господньої Вечері. Чи визнаєте ви силою Святого Духа, що через свої гріхи ви проявляєте смирення перед Богом; що шукаєте своє життя поза собою в Ісусі Христі, єдиному Спасителеві; і що єдиним вашим прагненням є виявляти любов Богові і своєму ближньому, розірвати зв’язки з цим світом, умертвити свою стару природу і жити у страху Божому?

 

По-четверте:

Чи обіцяєте ви бути активним в житті общини, правильно використовувати Слово і таїнство і коритися настановам церкви, якщо ви – від чого вас Господь милостиво оберігає – оступитесь у вченні чи житті?

 

Яка ваша відповідь?

 

(Ім’я, один за одним). Відповідь: Так.

 

Благословення

Браття і сестри: “ Бог же всякої благодаті, Який покликав нас до вічної слави Своєї у Христі Ісусі, Сам при короткочасному стражданні вашому нехай удосконалить вас, нехай утвердить, нехай зміцнить і нехай зробить непохитними. Йому слава і держава на віки віків. Амінь”. (1 Петр. 5:10-11) {також можна замінити Євр.13:20,21}

 

[Після цього община стоячи співає псалом. Церемонія закривається подякою Триєдиному Богу за Його дари і проханнями про утвердження у вірі, надії та любові, про зростання в милості і пізнанні силою Святого Духа]

 

Евангельская Реформатская Семинария Украины

  • Лекции квалифицированных зарубежных преподавателей;
  • Требования, которые соответствуют западным семинарским стандартам;
  • Адаптированность лекционных и печатных материалов к нашей культуре;
  • Реалистичный учебный график;
  • Тесное сотрудничество между студентами и местными преподавателями.

Цей матеріал ще не обговорювався.