29.06.2006
Скачати в інших форматах:

Форма вилучення з церкви підліткового члена церкви

Перше повідомлення

Любі брати і сестри в Господі Ісусі Христі!

Церковна Рада з сумом сповіщає вам, що брат (сестра) ___________, який був хрещений у Христовій громаді, незважаючи на неодноразові серйозні застереження з боку Ради церкви, вперто продовжує порушувати Божі заповіді…. Ми сподіваємося й молимося, щоб він розкаявся і навернувся до Бога. Якщо цього не станеться до ……, тоді церковна Рада змушена буде вилучити цю дитину Божого завіту з церкви, тому що він неслухняний Богові завіту. Ми дуже просимо вас з любов’ю наставляти його і молитися Господу, щоб він навернувся.

Друге повідомлення

Любі брати і сестри в Господі Ісусі Христі!

Церковна Рада з сумом сповіщає вам, що ___________, який отримав хрещення, знак і печаті спільноти з Христом і Його церквою, незважаючи на неодноразові застереження, продовжує відрікатися від цієї спільноти, тому церковна Рада змушена нині в Ім’я Господа вилучити брата (сестру) ___________ з громади Божої і оголосити, що він (вона) не має участі у Христі, доки він (вона) не покається. “Стережіться, брати, щоб у комусь із вас не було злого серця невірства, що воно відступало б від Бога Живого!” (Євр. 3:12).

Давайте прикличемо Ім’я Боже і визнаємо свої гріхи.

 

Молитва

Справедливий Боже і милосердний Отче, ми визнаємо перед Тобою свої гріхи. Ми заслужили цей сум з-за вилучення з громади підліткового члена брата (сестри) ___________. Ми навіть усі заслуговуємо на вилучення з Твоєї спільноти, бо всі ми грішні. Але, Господи, помилуй нас заради Христа. Нам стало прикро через наші гріхи. Ми просимо прощення. Допоможи нам постійно стежити за собою, щоб не бути під поганим впливом цього світу і тих, які заблукали. Дай нам бажання зростати у прагненні служити тобі. Наверни, Боже, цього вилученого брата (сестру) ___________ до покаяння, і допоможи нам поводитись так, щоб наші слова і наші вчинки допомогли йому в цьому наверненні, щоб Твоє Ім’я звеличувалося і щоб ми з радістю знову могли прийняти цього брата (сестру) в свою громаду. Наверни, Боже, усіх заблудлих до покаяння. Поблагослови, Отче, наші застереження і наші молитви.

Молитва "Отче Наш":

“Отче наш, що єси на небесах!

Нехай святиться Ім’я Твоє,

нехай прийде Царство Твоє,

нехай буде воля твоя

як на небі, так і на землі.

Хліба нашого насущного

дай нам сьогодні.

І прости нам провини наші,

як і ми прощаємо винуватцям нашим.

І не введи нас у спокусу,

але визволи нас від лукавого.

Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки”.

Амінь.

 

 

 

Це переклад літургійної форми, яка використовується Реформатськими церквами в Нідерландах. Її походження відносять до часів Реформації.

Евангельская Реформатская Семинария Украины

  • Лекции квалифицированных зарубежных преподавателей;
  • Требования, которые соответствуют западным семинарским стандартам;
  • Адаптированность лекционных и печатных материалов к нашей культуре;
  • Реалистичный учебный график;
  • Тесное сотрудничество между студентами и местными преподавателями.

Цей матеріал ще не обговорювався.