22.04.2010

Джонатан Едвардс

Свобода волі

Скачати в інших форматах:

Про автора

Джонатан Едвардс

1703–1758 рр.

 

Джонатан Едвардс народився в 1703 р. Він служив пастором у церкві в Нортгемптоні, штат Масачусетс, доти, доки конгрегація його не змістила. Він був також пастором Конгрегації американських індіанців у Стокбриджі, де він написав більшість своїх творів.

Едвардс прийняв запрошення стати директором коледжу в Нью-Джерсі (нині відомий як Принстонський університет), проте помер від невдалого щеплення віспи лише через тиждень після того, як обійняв цю посаду.

Про історію родини Едвардса розповіла Една Ґерстнер у своїй книжці “Джонатан і Сара”.

У видавництві “Солі Део Ґлоріа” можна також придбати книжку Александера Ґросарта “Вибрані уривки з неопублікованих творів Джонатана Едвардса”.

 

с. 3

 

Публікації видавництва “Солі Део Ґлоріа”

 

Видавництво “Солі Део Ґлоріа” поставило перед собою завдання “навчити Церкву принципів праведності”, передруковуючи твори класичної християнської літератури. В інтересах досягнення цієї мети ми зосередили свою увагу на творах і проповідях англійських та американських пуритан, що були опубліковані та виголошені в сімнадцятому та вісімнадцятому сторіччях.

 

с. 4

 

“Пелагіянство має великий вплив на сучасну церкву. Можливо, одним із найважливіших спростувань цього вчення серед будь-коли написаних була книжка Едвардса “Свобода волі”. На мою думку, це найважливіша теологічна праця з тих, які будь-коли публікувалися в Америці”.

Р. Ч. Спрол

 

“У цьому Дослідженні Едвардс спростував хибні погляди на сутність волі, які панували в його сторіччі та й наш час, щоб навчити людей, як вірувати в Господа нашого Ісуса Христа й досягти спасіння. Ця найглибша з усіх праць Едвардса є і за своєю суттю, і за своїм наміром євангелістичним трактатом”.

Джон Г. Ґерстнер


Переклав з англійської

Віктор ШОВКУН

Евангельская Реформатская Семинария Украины

  • Лекции квалифицированных зарубежных преподавателей;
  • Требования, которые соответствуют западным семинарским стандартам;
  • Адаптированность лекционных и печатных материалов к нашей культуре;
  • Реалистичный учебный график;
  • Тесное сотрудничество между студентами и местными преподавателями.

Цей матеріал ще не обговорювався.